Prejsť na navigáciu

Platforma Staviame z dreva

Stali sme sa súčasťou jedinečnej platformy Staviame z dreva

        

 Od roku 2017 budujeme platformu Staviame z dreva.skktorá priaznivcom prírodných materiálov prináša všetky potrebné informácie týkajúce sa stavieb z dreva. 

Projekt je synergickým spojením architekta Pavla Pokorného | Pokorny architekti, ktorý je nadšeným ambasádorom myšlienky modernej a udržateľnej architektúry na báze dreva a stavebnej skupiny Kontrakting, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1991 a vďaka svojej vysokokvalitnej práci a dlhoročným skúsenostiam si vybudovala stabilnú pozíciu na slovenskom aj zahraničnom trhu. Platforma má slúžiť na propagáciu montovaných stavieb a konštrukcií s použitím dreva, ktoré zodpovedajú požiadavkám súčasnej doby. V prvej etape uverejníme postupne realizácie podľa návrhov arch. ateliéru pavol pokorny | pokorny architekti, bez ohľadu na to, kto bol dodávateľom a tiež realizácie spoločnosti Kontrakting. Postupne budú pribúdať tiež realizácie spoločné. Budeme otvorení propagácii akýchkoľvek kvalitných stavieb, riešení, ale hlavne diskusií, ktoré s problematikou súvisia. Sme otvorení spolupráci s ostatnými stavebnými firmami, architektmi, projektantmi a investormi.

 "Máme radi drevo. Viac ako dvadsať rokov sa venujeme navrhovaniu, výrobe a montáži stavieb z dreva a ich konštrukčných častí. Sme partnermi investorov, architektov aj stavebných firiem. Za toto obdobie sme vyrobili viac ako 7.000 rôznych konštrukcií." - Ivan Kolárik, skupina Kontrakting. 

“Drevo je absolútne jedinečný materiál, jedinečný rovnako ako snehová vločka,” hovorí Pavol Pokorný.

V rámci spoločného projektu ‘Staviame z dreva’ sme realizovali viacero stavieb, ktoré sú dôkazom kvality výnimočného spojenia architekta a stavebnej firmy.

 

Pekné - funkčné - bezpečné, také sú stavby z dreva. 


späť
 
KONTRAKTING KROV HROU, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina
 
041/76 31 321
0907 725 522
kontrakting@kontrakting.sk
Značka kvality DrevostavbyCertified Passive House Designerstaviame_z_dreva_logo