Prejsť na navigáciu

Krovy

Komplexná dodávka krovu


logo-krov-hrouPonúkame vám návrh krovu, jeho výrobu a montáž krovu na stavbe. Navrhneme vám ekonomicky efektívny krov pri dodržaní vašich požiadaviek na tvar a zaťaženie.

Krovy navrhujeme a vyrábame dostupnými technológiami z masívu, KVH prvkov, lamelového lepeného dreva, alebo ich zostavujeme z priehradových väzníkov. Často sa používa kombinácia dvoch alebo viacerých technológií. V prípade vášho záujmu je možné konštrukcie navrhnúť a vyrobiť aj na väčšie zaťaženia ako vyžadujú zaťažovacie normy alebo so zvýšenou požiarnou odolnosťou.

 

krov rekr objektu v Tižinke krov rodinného domu v Rozhanovciach krov v Liptovskom Jáne
   krovy rodinných domov

Vývojové prostriedky pri návrhu krovuPoužívané SW produkty a systém CAD-CAM sú zárukou presnej výroby jednotlivých prvkov alebo väzníkov - základných komponentov krovu.

 

rekonštrukcia hotela v Jaroszowiciach(PL) Kocúrany - bytový dom Prakovce - krov základnej školy
   občianske stavby

Drevené konštrukcie krovu navrhujeme a vyrábame pre všetky druhy krytiny. Vlastná tiaž krytiny nie je prekážkou pre návrh krovu v akejkoľvek technológii. Krovy z drevených priehradových väzníkov sa úspešne používajú pri rekonštrukciách plochých striech,jednoduchým vytvorením novej konštrukcie bez rozsiahlych stavebných úprav. Zvolený technologický postup ochraňuje objekt pred masívnym zatečením zrážkovou vodou. Podľa požiadavky investora možno touto technológiou sanovať plochú strechu aj vytvorením ďalšieho podlažia s využiteľným podkrovím.


krov výrobnej haly v Glebowiciach (PL) jazdiareň v Chorvátskom Grobe výrobná hala vo Veľkom Rovnom
   krovy hál

Montáž krovu

Samozrejmosťou je pre nás montáž nami vyrobeného krovu. Po ukončení montáže odovzdávame dokumentáciu vyhotovenia krovu odberateľovi.

Ak ale odberateľ má záujem o montáž vlastnou kapacitou alebo iným subjektom, dodáme dokumentáciu pre montáž.

V prípade záujmu poskytneme tzv. šéfmontáž za dohodnutých podmienok.Lidl Banská Bystrica Lidl Bratislava Lidl Martin Priekopa
   Lidl Slovensko

Články o našich krovoch na internete 
KONTRAKTING KROV HROU, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina
 
041/76 31 321
0907 725 522
kontrakting@kontrakting.sk
Značka kvality DrevostavbyCertified Passive House Designerstaviame_z_dreva_logo