Prejsť na navigáciu

Krovy

Komplexná dodávka krovu


logo-krov-hrouPonúkame vám návrh krovu, jeho výrobu a montáž krovu na stavbe. Navrhneme vám ekonomicky efektívny krov pri dodržaní vašich požiadaviek na tvar a zaťaženie.

Krovy navrhujeme a vyrábame dostupnými technológiami z masívu, KVH prvkov, lamelového lepeného dreva, alebo ich zostavujeme z priehradových väzníkov. Často sa používa kombinácia dvoch alebo viacerých technológií. V prípade vášho záujmu je možné konštrukcie navrhnúť a vyrobiť aj na väčšie zaťaženia ako vyžadujú zaťažovacie normy.

 

Vývojové prostriedky pri návrhu krovukrov-z-vaznikov-10 krov hotela umožňuje voľnú dispozíciu podkrovia
Používané SW produkty a systém CAD-CAM sú zárukou presnej výroby jednotlivých prvkov alebo väzníkov - základných komponentov krovu.

Drevené konštrukcie krovu navrhujeme a vyrábame pre všetky druhy krytiny. Vlastná tiaž krytiny nie je prekážkou pre návrh krovu v akejkoľvek technológii. Krovy z drevených priehradových väzníkov sa úspešne používajú pri rekonštrukciách plochých striech,jednoduchým vytvorením novej konštrukcie bez rozsiahlych stavebných úprav. Zvolený technologický postup ochraňuje objekt pred masívnym zatečením zrážkovou vodou. Podľa požiadavky investora možno touto technológiou sanovať plochú strechu aj vytvorením ďalšieho podlažia s využiteľným podkrovím.Montáž krovu

Samozrejmosťou je pre nás montáž nami vyrobeného krovu. Po ukončení montáže odovzdávame dokumentáciu vyhotovenia krovu odberateľovi.

Ak ale odberateľ má záujem o montáž vlastnou kapacitou alebo iným subjektom, dodáme dokumentáciu pre montáž.

V prípade záujmu poskytneme tzv. šéfmontáž za dohodnutých podmienok.


krov rekr objektu v Tižinke rodinné domy krov montážnej haly vo Veľkom Rovnom haly krov bytového domu v Kocúranoch občianske stavby


Články o našich krovoch na internete 
KONTRAKTING KROV HROU, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina
 
041/72 42 146
0907 725 522
kontrakting@kontrakting.sk
Certified Passive House Designer Značka kvality Drevostavby