Prejsť na navigáciu

Strechy

Máme skúsenosti so strechami

mno_dom%20trnava_001 strešný a obkladový systém RHEINZINK
Strechy navrhujeme, staviame a rekonštruujeme od roku 1992. Naučili sme sa strechám rozumieť a pochopiť všetky fyzikálne procesy, ktoré v nich prebiehajú. Majiteľom striech pomáhame predlžovať ich životnosť a zlepšovať ich kvalitatívne parametre. Staviame strechy šikmé aj ploché.

Technológia striech

Ovládli sme technológie asfaltových krytín i fóliových systémov. Šikmé strechy pokrývame najrôznejšími druhmi krytín – sú to krytiny asfaltové, betónové, keramické a plechové.V našom portfóliu sú strechy jednoplášťové i dvojplášťové, strechy s obráteným poradím vrstiev, duo strechy a aj strechy zelené. Vieme zhotoviť strešné súvrstvie na guľové i parabolické plochy, izolujeme mosty, spodné stavby aj bazény.


Problematika striech

mno_dom%20trnava_001 strešné technológie
Strecha je najviac namáhaná časť domu. Je neustále vystavená nepriaznivým poveternostným vplyvom. Sme pripravení vyriešiť teoretické stavebnofyzikálne problémy vašej konštrukcie, vyhotoviť správny návrh a zvládnuť jej kvalitnú stavbu či rekonštrukciu.

Náš tím tvoria kvalifikovaní inžinieri, stavbyvedúci aj remeselníci pripravení pracovať aj v extrémnych podmienkach s pomocou horolezeckej techniky.

Vďaka mnohoročným skúsenostiam, stovkám postavených striech a zohratým tímom spolupracovníkov môžeme garantovať výsledok našej práce. Naše bohaté skúsenosti sú bezplatne k dispozícii naším partnerom. 

obklad rodinného domu agátovým drevom obklady fasádPonúkame


- výstavbu striech novostavieb
- rekonštrukciu šikmých aj plochých striech
- hydroizoláciu spodných stavieb, mostov a bazénov
- obklady fasád  

 

Zaujímavý článok o rodinnom dome, ktorý sme stavali.

 
KONTRAKTING KROV HROU, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina
 
041/76 31 321
0907 725 522
kontrakting@kontrakting.sk
Značka kvality DrevostavbyCertified Passive House Designerstaviame_z_dreva_logo